شرکت سرآمد تولید کننده محصولات لبنیاتی با برند لیوار می باشد، که گروه سبدکالایی متنوعی را به مصرف کنندگان ارائه می کند. شرکت سرآمد از سال ۱۳۹۰ با ماموریت تولید محصولات لبنی، تاسیس گردیده و پس از مدتی فعالیت رسمی خود را آغاز نموده است. این شرکت با سالیان متمادی تجربه و تخصص در تولید محصولات لبنی، از پرسنل ورزیده و مجرب و امکانات گسترده تولیدی بهره می باشد.

شرکت سرآمد در بین سال های ۱۳۹۶-۱۳۹۴ پس از انجام ممیزی ها و استاندارد سازی فرآیندها موفق به دریافت دو گواهینامه بین المللی ایزو ۹۰۰۱ و ایزو ۲۲۰۰ گردید. ایزو ۹۰۰۱ سیستم مدیریت کیفیت می باشد، که اغلب به عنوان یک سیستم QMS شناخته می شود، این استاندارد مجموعه ای از قوانین داخلی را تنظیم می کند که بر پایه چگونگی ایجاد و ارائه محصول یا خدمات به مشتریان حاکم خواهد بود. ایزو ۲۲۰۰ نیز مديريت ايمني مواد غذایی را براي تضمين سلامت ماده ی غذايی در زنجيره ي توليد تا مصرف كننده ی نهايی مشخص می کند

یکی از معروف ترین و قدیمی ترین روستاهای بخش یا مچی استان آذربایجان شرقی “لیوار” است که در یک دشت وسیع واقع گردیده است. قسمت “لیوار بالا” در ناحیه کوهستانی تأسیس گردیده ‌است. این روستا از مشرق به روستای تازه کند آخوند، از شمال شرقی به روستای چر چر، و از جنوب غربی به یا مچی محدود شده ‌است.

روستای لیوار آب و هوای معتدل دارد. طول دوره یخبندان این روستا ۱۰۰ روز است که از اواخر آذر شروع و در فروردین ماه پایان می یابد. آب روستا از چشمه تامین می شود، از محصولات کشاورزی روستای لیوار می توان به غلات و پنبه اشاره کرد. شغل اهالی روستا زراعت و گله داری است. با توجه به قدمت این روستا و قرار گرفتن در یک منطقه ویژه طبیعی، هنوز هم رگه ‌هایی از تقدیس طبیعت در فرهنگ مردم لیوار دیده می ‌شود. محل قدیمی روستای لیوار بخش یا مچی در مکانی بود که خورشید به هنگام طلوع در اولین مرحله بر آنجا می تابید. لیوار در حقیقت به معنی محلی است که خورشید از آنجا طلوع می کند.

لیوار یک برند ایرانی است و در حوزه تولید محصولات لبنی مانند شیر، پنیر، ماست و دوغ فعالت می کند. دلیل انتخاب نام برند لیوار مانندگویی (استعاره ای) است به طلوع خورشید و نوید بخش شروع زندگی سرشار از انرژی و روشنایی، در هر روز می باشد.

نام تجاری لیوار از سال ۱۳۸۸ فعالیت خود را در صنعت لبنیات آغاز کرد. اولین محصول تولیدی با برند لیوار، دوغ بدون گاز ساده می باشد که به دلیل طعم متفاوت نسبت به رقبا توانست جایگاه مناسبی را در بین مصرف کنندگان داشته باشد. با استقبال از محصول دوغ، محصولات پنیر خامه ای ساده و طعم دار، پنیر سفید و دوغ های طعم دار (کاکوتی، ترش و سنتی) به سبد محصولات لیوار اضافه گردیده است.